درباره‌ی ما

آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا را می توان به جرات یکی از قدیمی ترین آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل سطح تهران دانست.
آموزشگاه ما مفتخر است که کلاس های تعمیرات موبایل را به صورت تخصصی ، صفر تا صد ، با استفاده از جدید ترین متد‌ها و مبتنی بر نیاز بازار کار ارائه می‌کند.

تمامی اساتید ما سال ها سابقه کار و تدریس در زمینه آموزش تعمیرات موبایل دارند.

دوره تخصصی تعمیرات موبایل شامل آموزش صفر تا صد نرم افزار ، سخت افزار ، الکترونیک می‌باشد که تمامی سرفصل ها آموزشی بر اساس سیستم عامل های IOS ، اندروید از پایه آموزش داده می شود.

کار آموزان پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل گواهینامه مهارت از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت کار را در انتهای دوره دریافت می کنند که این گواهینامه جواز کسب محسوب می شود و با این گواهینامه می توانند وارد بازار کار شوند، علاوه بر این مدرک قابل ترجمه و استفاده در ۱۶۸ کشور عضو ULO سازمان جهانی کار جهت دریافت ویزا کاری می باشد. همچنین کارآموزان می‌توانند با استفاده از این مدرک به جهت دریافت وام خود اشتغالی اقدام نمایند.

کارآموزان عزیز می توانند مادام العمربعد از اتمام دوره جهت دریافت پاسخ سوالات خود به صورت تلفنی و حضوری با آموزشگاه و استاد مربوطه در تماس باشند. همچنین می‌توانند در طول دوره و یا پس از پایان دوره از کارگاه های ما به صورت رایگان استفاده کنند.

مراجعه حضوری

میزبان حضور گرم شما هستیم

شعبه انقلاب:
خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، ابتدای خیابان فخر رازی، پلاک ۸۵، طبقه چهارم، واحد ۱۰

شعبه ولیعصر:
میدان ولیعصر، بالاتر از سینما استقلال ، پلاک ۱۷۰۶ طبقه سوم

متخصصان فردا برای کارآموزان خارج از تهران خوابگاه های مورد تائید اماکن در نظر گرفته است، که می توانند بسته به بودجه در نظر گرفته شده خوابگاه خود را انتخاب کنند.

اسکرول به بالا