آموزش رایگان تعمیرات موبایل

از صفر تا صد، مطابق سرفصل‌های فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، ضمن اقدام به آموزش رایگان تعمیرات موبایل فنی حرفه‌ای، مطالب و مباحث آموزشی مورد نیاز برای یادگیری شغل تعمیرات موبایل را به‌صورت خلاصه، به زبان ساده و در قالب ویدئوی آموزشی در اختیار همگان قرار داده است

شما عزیزان میتوانید قبل از شروع به یادگیری آموزش تعمیرات موبایل، با مباحث و مفاهیم اولیه این دوره به‌صورت کلی  آشنا شوید و یک شناخت کلی از حوزه کاری تعمیرات موبایل به‌دست آورده و پیش‌زمینه‌ای برای شروع به آموزش تعمیرات موبایل، کسب کنید.

دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل و تبلت، یکی از هدیه‌هایی است که آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، به علاقه‌مندان به این شغل اهدا کرده است.

آموزش رایگان تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

جلسات آموزش رایگان تعمیرات موبایل

فصل اول: تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل

لوازم تعمیرات موبایل
reza jenabi

تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل

برای شروع کار تعمیرات موبایل، نیازمند شناخت کامل لوازم تعمیرات موبایل هستید. در جلسه اول آموزش رایگان تعمیرات موبایل، شما با تجهیزات تعمیرات موبایل آشنا میشوید.

مشاهده جلسه
محلول فلاکس
reza jenabi

محلول فلاکس در تعمیرات موبایل

محلول فلاکس، روند لحیم‌کاری را بهبود میبخشد و از اکسید شدن برد جلوگیری میکند. در جلسه هفتم از آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به بررسی مابع فلاکس میپردازیم.

مشاهده جلسه
ابزار پنس در تعمیرات موبایل
reza jenabi

پنس در تعمیرات موبایل

در جلسه دهم از آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به بررسی پنس در تعمیرات موبایل که یکی از ابزارهای کاربردی جهت جابه‌جایی قطعات ریز و کوچک است پرداخته‌ایم.

مشاهده جلسه
چسب در تعمیرات موبایل
reza jenabi

انواع چسب در تعمیرات موبایل

چسب در تعمیرات موبایل، یکی از لوازم حیاتی برای تعمیرکاران است. در جلسه یازدهم از آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به بررسی انواع چسب تعمیرات موبایل میپردازیم.

مشاهده جلسه
سشوار صنعتی در تعمیرات موبایل
reza jenabi

سشوار صنعتی در تعمیرات موبایل

سشوار صنعتی با تولید باد گرم، در تعویض باتری و LCD کاربرد دارد. در جلسه ۱۲ از آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به بررسی سشوار صنعتی در تعمیرات موبایل میپردازیم.

مشاهده جلسه
گیره برد تعمیرات موبایل
reza jenabi

گیره برد تعمیرات موبایل

گیره برد تعمیرات موبایل،یکی از تجهیزات ضروری جهت تعمیر برد گوشی میباشد. در جلسه ۱۵ از آموزش رایگان تعمیرات موبایل، گیره برد در تعمیرات موبایل را بررسی میکنیم.

مشاهده جلسه
انواع باتری موبایل
reza jenabi

انواع باتری موبایل

شناخت انواع باتری موبایل برای تعمیرکاران امری ضروری است. در این جلسه از سری جلسات آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به بررسی ۴ نوع باتری موبایل میپردازیم.

مشاهده جلسه

آنچه قبل از شروع آموزش رایگان تعمیرات موبایل باید بدانید

تفاوت این دوره با دوره حضوری

این دوره، جایگزین دوره آموزش حضوری تعمیرات موبایل نیست. فراموش نکنید که تعمیرات موبایل، یک شغل فنی است نه یک شغل آکادمیک. هدف از برگزاری دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل، آشنایی شما با این شغل جذاب و بررسی میزان علاقه‌ی خود نسبت به شغل تعمیرات موبایل است.

دوره حضوری

دوره رایگان

آموزش رایگان تعمیرات موبایل، از شایعه تا واقعیت!

شاید از خودتان پرسیده باشید که آیا آموزش رایگان تعمیرات موبایل، یک واقعیت است و یا یک شعار تبلیغاتی بیش نیست؟ اگر این موضوع واقعیت دارد، پس چرا افراد متقاضی آموزش تعمیرات موبایل، به این خدمات آموزشی رایگان اکتفاء نکرده و به دنبال دوره‌های آموزش حرفه‌ای و پولی برای این مقصود خود می‌باشد؟

واقعیت این است که برخی از سایت‌ها و نمایندگی‌های حرفه‌ای آموزش تعمیرات موبایل که البته خدمات تخصصی آموزش موبایل را نیز ارائه می‌دهند، نمایی از آموزش‌های مهم خود را به‌صورت رایگان و در قالب جلسات کاربردی، ویدئوهای آموزشی و یا حتی عکس‌هایی، به کاربران متقاضی خود ارائه می‌کنند. کاربران نیز می‌توانند با مراجعه به سایت این مراکز آموزش تعمیرات موبایل، تمامی این آموزش‌های رایگان را دریافت کرده و نهایت بهره را از آن‌ها ببرند.

هرچند با توجه به اینکه معمولاً کاربران علاقه‌مند، اغلب ترجیح می‌دهند که تمام آموزش‌های لازم را به‌صورت یکپارچه و آن هم در شکل حضوری و همراه با استادان مجرب بیاموزند؛ به همین دلیل، شاید این دوره‌ها کمتر مورد استفاده و استقبال قرار می‌گیرد. با این حال، امکان استفاده شما از خدمات آموزش رایگان تعمیرات موبایل، در سایت مرکز رتبه اول آموزش تعمیرات موبایل، یعنی آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، فرآهم بوده و دردسترس قرار داشته و شما می‌توانید از این خدمات به‌راحتی استفاده کنید.

اهمیت و ضرورت آموزش رایگان تعمیرات موبایل

در دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل، تمامی جلسات آموزشی، مطابق با سرفصل‌های استاندارد سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور تدوین گردیده است و مطالب به‌صورت کاملاً تخصصی، مورد بررسی قرار می‌گیرند. هدف از آموزش‌های رایگان تعمیرات موبایل، ارائه مطالب مفید و کاربردی به کاربران می‌باشد تا با استفاده از این آموزش‌ها، با خیالی آسوده، در دوره‌های آموزشی آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا ثبت‌نام و شرکت کنند.

بسیاری از آموزشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، مطالب را دقیقاً مطابق با سرفصل‌های استاندارد، آموزش نداده و شیوه آموزشی درستی را در پیش نمی‌گیرند. اگرچه این دوره آموزشی، نام «رایگان» دارد؛ اما در آن، مطالب مفید و تخصصی‌ای آموزش داده شده است که در بسیاری از دوره‌های آموزشی غیررایگان، مشاهده نخواهد شد.

آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، برای اطمینان‌خاطر کاربران و کارآموزان عزیز، دوره‌ای را تحت عنوان «دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل» در نظر گرفته است که با استفاده از آموزش‌های این دوره، می‌توانید به‌خوبی با روند کلی مطالب ارائه شده در دوره‌های اصلی آشنا شده و از آن‌ها بهره‌مند شوید. در حقیقت، هدف از طراحی این دوره آموزشی رایگان، ارائه پیش‌نمایشی از کلاس‌های حضوری آموزش تعمیرات موبایل می‌باشد که قرار است به کارآموزان دوره آموزش تعمیرات موبایل شهریه‌پرداز، ارائه شود.

دلایل آموزش رایگان تعمیرات موبایل

آموزش رایگان تعمیرات موبایل، به چندین دلیل می‌تواند برای شما کاربران عزیز، سودمند واقع شود:

  1. افرادی که دودل هستند و هنوز تصمیم قطعی خود را برای ورود به شغل تعمیرات موبایل را نگرفته‌اند، می‌توانند با دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل و با مشاهده ویدئوهای آموزشی این دوره، به یک شناخت نسبی و کلی از این شغل دست یابند و از این طریق، راحت‌تر می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا واقعاً به شغل تعمیرات موبایل، علاقه‌مند هستند و وارد این شغل بشوند یا خیر.
  2. افرادی که به کار‌ها و مشاغل فنی، از جمله شغل تعمیرات موبایل علاقه‌مند هستند؛ اما هیچ مقدمه و پیش‌زمینه‌ای از مفاهیم و مطالب پایه و مقدماتی ندارند و قصد دارند از صفر شروع کنند، می‌توانند با دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل و با مشاهده ویدئوهای آموزشی، مقدمه و پیش‌زمینه‌ای از مفاهیم و مطالب مورد نیاز برای یادگیری شغل تعمیرات موبایل به‌دست بیاورند؛ در نتیجه، دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل باعث می‌شود که شرایط ورود این افراد جهت شرکت در دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل، بسیار آسان‌تر شود.
  3. افرادی که در شغل تعمیرات موبایل نیز مشغول به کار و فعالیت هستند و به‌دنبال کسب دانش، مهارت و تخصص بیشتری در این حوزه کاری می‌باشند، می‌توانند ویدئوهای آموزشی دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا را مشاهده کرده و نهایت استفاده را از آن ویدئوها ببرند.

آموزش رایگان تعمیرات نرم‌افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم‌افزار موبایل رایگان، یکی از پر کاربردترین مباحثی است که در دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل ارائه می‌شود. گوشی‌های موبایل، ممکن است مشکلات مختلفی پیدا می‌کنند که به دو دسته مشکلات نرم‌افزاری و مشکلات سخت‌افزاری، تقسیم می‌شوند.

آموزش برطرف‌سازی مشکلات نرم‌افزاری یا ترفند‌های مختلفی برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS ارائه می‌شود. برنامه‌های iTunes وutools3 ، کاربردهای زیادی برای تعمیرات گوشی موبایل دارند. با استفاده از آن‌ها که مختص گوشی‌های اَپل می‌باشد، می‌توانید کارهایی از قبیل بک‌آپ‌گیری و فلش کردن را نیز انجام دهید. همچنین با استفاده از utools3 می‌توانید به عیب‌یابی قطعات مختلف گوشی و رفع ایرادات آن‌ها بپردازید.

با شرکت در دوره‌های آموزش رایگان تعمیرات نرم‌افزار موبایل، مطالب کاربردی که در کمتر دوره آموزشی یافت می‌شود را یاد خواهید گرفت.

آموزش رایگان تعمیرات سخت‌افزار موبایل

در قسمت آموزش تعمیرات سخت‌افزار موبایل رایگان، وارد دنیای قطعات الکترونیکی شده و تمامی آن‌ها را بررسی می‌کنیم. برای این منظور، در بعضی قسمت‌ها، ابتدا به معرفی یک سری قطعات پرداخته و در قسمت‌های دیگر نیز، آموزش‌های تخصصی را دنبال می‌کنیم.

در بخش سخت‌افزار دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل، کارهایی از قبیل ریبال کردن آی‌سی‌های چسبی و معمولی و یا مونتاژ و دمونتاژ قطعات مختلف، جزو آموزش‌های تعمیرات سخت‌افزاری رایگان می‌باشند.

در تمامی قسمت‌ها، آموزش‌ها با کیفیت بالایی، ضبط و تدوین شده‌اند و همانند دوره‌های آموزشی اصلی، از کیفیت محتوایی بالا برخوردار می‌باشند. شما می‌توانید با خیالی آسوده از این آموزش‌ها استفاده کرده و با روند کلی تعمیرات سخت‌افزار موبایل، آشنا شوید.

آموزش رایگان تعمیرات موبایل، گامی بزرگ در جهت حرفه‌ای شدن

کاربرانی که به‌دنبال استفاده از خدمات آموزشی در آموزشگاه تعمیرات موبایل هستند، می‌توانند برای شروع و شناخت هر چه بهتر این آموزش‌ها، از آموزش رایگان تعمیرات موبایل کمک بگیرند. وجود علاقه، می‌تواند باعث ایجاد انگیزه‌ای در افراد برای مطالعه و بررسی تمام نکات آموزشی مربوط به تعمیرات گوشی موبایل باشد.

استفاده از جلسات آموزشی و ویدئوهای آموزش رایگان تعمیرات موبایل، حتی اگر قرار بر حضور در دوره‌های آموزشی تخصصی برای این منظور باشد، باز هم می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی میزان کیفیت نهایی این آموزش‌ها داشته باشد و در تربیت تعمیرکاران حرفه‌ای و کاربَلد، مؤثر واقع گردد. از این رو، به کاربران توصیه می‌کنیم که با مراجعه و بررسی جلسات آموزشی و ویدئوهای آموزش رایگان تعمیرات موبایل، خود را برای این خدمات آموزشی تخصصی، آماده کنند.

آموزش‌های تخصصی در هر زمینه کاری، بهترین انتخابی است که پیش روی کاربران قرار دارد. دوره‌های تخصصی در آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، مبتنی بر به‌روزترین سرفصل‌ها و شرایط مربوط به آموزش تعمیرات موبایل، تدوین یافته است. استفاده کاربران علاقه‌مند از این خدمات آموزشی رایگان، می‌تواند سکوی پرتابی به سوی آموزش حرفه‌ای تعمیرات موبایل باشد.

سخن پایانی

درست است که این دوره آموزشی، به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ اما قرار نیست مطالب سطح پایین و چیز‌هایی که همه‌جا یافت می‌شود، ارائه شود. هدف از دوره آموزش رایگان تعمیرات موبایل، ارائه مطالبی کاربردی‌ای است که تماماً مشابه با دوره‌های اصلی شهریه‌پرداز می‌باشد.

در واقع کاربران با استفاده از این آموزش‌های رایگان، ابتدا یک آزمون و خطا کرده و در صورت رضایت از کیفیت آموزشی، در دوره‌های اصلی، شرکت خواهند کرد. پس به شما این اطمینان داده می‌شود که این دوره آموزشی رایگان، همانند دوره آموزشی اصلی، حالتی کاربردی داشته و در حقیقت، بخشی از همان آموزش‌ها خواهد بود.

اسکرول به بالا